Digitální úřední deska - na malém prostoru spousta informací

Digitální úřední deska - na malém prostoru spousta informací 1

Další způsob pro zpřístupnění informací občanům

Milí občané,
protože se neustále snažíme být k vám blíž a umožnit vám co nejjednodušším způsobem přístup k aktuálním informacím a materiálům týkajícím se činnosti města a městského úřadu, nainstalovali jsme i v našem městě elektronickou úřední desku. Toto zařízení, které naleznete na Velkém náměstí
v blízkosti radnice (vedle vchodu do domu č. p. 145), vám umožní kdykoliv, tedy 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, nahlédnout do všech důležitých dokumentů. Elektronická úřední deska je čitelná v každém počasí a přístupná i pro seniory a lidi se zrakovým i tělesným znevýhodněním. Dosavadní vitríny úřední desky pak budou v blízké době odstraněny.
Digitalizací úřadu šetříme čas a náklady města, které dokážeme následně využít v dalších službách pro občany.
Věříme, že vám i tímto moderním a atraktivním způsobem zjednodušíme přístup k informacím.

Datum vložení: 28. 4. 2024 23:07
Autor: Alena Faberová