Občan Antigenní testování i ve Žluticích

Antigenní testování i ve Žluticích

17.12.2020
Antigenní testování i ve Žluticích

MUDr. Hana Hnyková nabízí dobrovolné antigenní testování ve své ordinaci na adrese:  Nádražní 322, Žlutice 364 52, v termínech 29. a 31. 12. 2020, vždy od 8  - 11 hodin. V roce 2021 každé úterý a čtvrtek vždy 12  - 13 hodin. Pro pojištěnce je test zdarma.

Objednávky

Na testování je třeba objednat se předem, nejprve vždy volejte, č. tel. 774 667 027.  Zájemci o testování budou přijímání POUZE po předchozí telefonické domluvě.

  Zapojením se do tohoto testování ověříte, zda nejste infekční. Ochráníte tak své okolí. Zároveň pomůžete zjistit, jaká je současná epidemická situace v České republice.

 Otestovat se může nechat každý, kdo je účastníkem veřejného zdravotního pojištění v České republice. Na odběrovém místě je třeba společně s občanským průkazem předložit průkaz pojištěnce či náhradní doklad zdravotní pojišťovny.

 Test je možné podstoupit opakovaně, nejčastěji však jednou za 5 dní.

 Testování probíhá rovněž ve Žluticích na adrese ordinace MUDr. Hany Hnykové, Nádražní 364 52, Žlutice, tel. 774 667 027. Dále také v síti antigenních odběrových center, nebo u praktických lékařů a ambulantních specialistů, kteří se do testování zapojují.

  Odběrové místo ve Žluticích se nachází na adrese: MUDr. Hana Hnyková

       Další odběrová místa: https://koronavirus.mzcr.cz/seznam-odberovych-center/.

       Pro řízení kapacit a usnadnění testování u dalších odběrových míst rovněž slouží Centrální rezervační systém: https://crs.uzis.cz/antigen.

 Ohledně provedení odběru je možné rovněž kontaktovat i svého praktického lékaře, zubaře či jiného ambulantního specialistu.

       Podrobnosti se dozvíte na webové stránce: https://koronavirus.mzcr.cz/antigenni-testovani/.

 Bližší informace o projektu najdete také na webu iniciativy Lékaři pomáhají Česku a na stránkách Sdružení praktických lékařů.